Aasta 2012


Aasta 2012 minu elus oli huvitav ja pöördeid täis.

Kui muidu mõtlesin ja meenutasin aasta lõppedes alati erinevatest huvitavatest saavutustest ja kogetud ning tehtud asjadest, siis möödunud aasta oli erinev.

Tavapärased saavutused ja tegemised kahvatusid sellel aastal isikliku elu õppetundide ja kogemuste pagasi kõrval. Tuli teha raskeid ja keerulisi valikuid. Olin nende tegemist vältinud ja edasi lükanud. Nüüd aga erinevate inimeste survel tuli need ära teha ja midagi kahetseda pole mõtet – kõik läks nii nagu pidi minema.

Õnneks aitasid rasketel hetkedel vestlused heade inimestega mõtteid korrastada ja aru saada millest mõelda, mida teha ja kuidas edasi minna.

Siinkohal tänaksingi ühte inimest, kes mind selles osas kõige rohkem aitas eelmisel aastal – Kärti. Aitäh, et kuulasid mu mõtteid siis kui ma vajasin kedagi kes kuulaks ja aitäh, et aitasid mul mõelda mõtteid mis mu peas tekkinud sasipuntra lahendamisel abiks olid. Loodan, et saan kunagi Sulle samaväärselt abiks olla.

Keerulistest mõtetest ja väga mõtlemapanevatest eneseületustest keerles elu aasta lõpuks tagasi rõõmsate ja huvitavate sündmusteni. Ühest küljest on see väga üllatav, et see nii juhtus, sest ma polnud millekski selliseks valmistunud. Teisest küljest aga olen ma rahul sellega mis on ja ei hakka üleliia juurdlemisega ka ära rikkuma seda spontaanset ja ilusat, mis mu ellu tulnud on.

Ma leian, et minu möödunud aasta kõige suurem eesmärk – iseenda üles leidmine on kuidagi imekombel täitunud ja mul on selle üle väga hea meel.

Saabunud uus aasta tuleb kindlasti huvitav ja loodan, et see pakub samuti palju uusi võimalusi, tarkusi ja tähendusrikkaid kogemusi tulevikuks.

Head uut aastat kõigile!


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga