Mina


Ma olen uudishimulik. Mind huvitavad väga paljud asjad. Ma tahan ühtmoodi teada kuidas ja miks töötab tuumareaktor, puutetundlik ekraan, DNA replikatsioon või mõtete mõtlemine meie ajus. Usun 110%, et mida rohkem inimene teada saab, seda rohkem tekib arusaamine kui vähe ta tegelikult teab. Natuke kurb oli see hetk kui mõistsin, et jõuan oma eluea jooksul uurida ainult väga väheseid neid minu jaoks väga põnevaid valdkondi.

Ma olen piisavalt laisk ja see sunnib mind mõtlema välja kõiksugu viise, kuidas energiat ja ressursse võimalikult vähe raisates saavutada parim tulemus. Ma ei salli lolle ülesandeid elus, mille tegemisest ei jää pikaajaliselt midagi alles ja mille tegemist saaks teatava parendamise korral vältida. Teisisõnu ma vihkan kõige rohkem oma aja raiskamist.

Ma suudan olla parandamatu optimist. Mulle pakub rahuldust viletsas olukorras optimismi säilitamine. Ma ei salli vingumist ja mölisemist. Mulle meeldib inimeste mõtteid positiivsemaks muuta. Olgugi, et tavaliselt lühiajaliselt. Ma ei salli inimesi kelle ainsaks eesmärgiks elus on teiste inimeste eesmärkide jõudmisele takistamine.

Ma olen mõnikord maksimalist ja rahuldun ainult väga hea asjaga. Teinekord aga on see lolluseks osutunud ja toonud kaasa rohkem raiskamist kui ma soovinud oleks.

Ma unistan sellest, et ma saaksin elus teha olulisi asju.

“Mina” on saanud ühe vastuse

  1. Kirja vorm on ingliskeelne (?) … OK, seegi sõna on sealt keelest pärt. Tahtsin öelda, et planeet Maa on suure algustähega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga