TEDx Tartu konverents 2011 – kuidas ennast arendada


Üks minu lemmikuid variante ennast mõnusasti arendada on kindlasti TEDx konverentsidest osavõtt.

Olen käinud kahel Tartus korraldatud üritusel ja olen jäänud väga rahule. Kirjutasin sellest miks mulle meeldivad TEDx konverentsid ka Rahakooli blogis eelmisel aastal. Ennekõike on mulle meeldinud nende ürituste sisu mitmekesisus. Võiks öelda, et see tõesti rikastab.

Iga kord olengi konverentsile läinud selle eesmärgiga, et üllatuda ja alles seal avastada, et millest üldse juttu hakkab tulema. Seepärast pole ma ette isegi veebilehelt esinejate kohta midagi uurinud – et jätkuks põnevust kogu päevaks.

Ka muusikalised vahepalad esinejatele on olnud väga lahedad. Midagi sellist mida raadiost ei kuule ja millise muusika otsa mina tavapäraselt ei komistaks.

Kõige enam aga meeldib mulle sellel üritusel olevate inimeste seltskond – see on lihtsalt ägedate inspireerivate inimeste sõbralik kamp. See pole kunagi liiga suur, et hirm peale tuleks ja see pole kunagi liiga pisike, et igav hakkaks. Viimasel korral tutvusin päris mitme väga toreda inimesega ja peale konverentsi sattusin teed/õlut jooma umbes 15 vahva kaasmaalasega. Kõik väga lahedad inimesed nagu ma vist juba eelpool mainisin.

Tundubki, et TEDx on heaks filtriks sedatüüpi mõtlemisega inimeste osas, kes mulle meeldivad.

Seega olengi jälle üks neist õnnelikest, kes ka seekordsele 26.11.2011 toimuvale TEDx konverentsile pääsme sai. Osalemiseks peab veebilehel täitma väikese portsu infot oma mõtete ja kogemuste ja soovide kohta ja olen iga kord ärevil olnud, et mille kuramuse järgi neid inimesi sinna valitakse aga senimaani on läinud vähemasti minu jaoks kõik hästi – olen iga kord kutse saanud:)

Ahjaa, aitäh siinkohal TEDxTartu korraldustiimile selle vahva ürituse organiseerimise eest!


“TEDx Tartu konverents 2011 – kuidas ennast arendada” on saanud ühe vastuse

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga